• Dames 1

    Sponsor trainingspakken en tassen:
    ES Koeriers

    Shirtsponsor:
    Gebr. van der Meij

  • Programma

    DatumAanvangWedstrijdDetails
    25 nov19:15DHV DS1 - EHC '95 DS1
    3 dec13:15EHC '95 DS1 - Hacol '90 DS2
    10 dec13:00EHC '95 DS1 - Tukkers DS2
    17 dec13:20BWO DS2 - EHC '95 DS1

    Bekijk alle wedstrijden

  • Stand

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1de Lutte DS120191039
    2E.H.C. '95 DS120122626
    3Bentelo DS320122626
    4D.S.V.D. DS320120824
    5Stevo DS2201001020
    6Bornerbroek DS120731017
    7T.V.O. DS220811117
    8Vasse DS120641016
    9Stormvogels DS220621214
    10Cabezota DS120611313
    11Avanti Wilskracht DS22024148
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumUitslagDetails
    E.H.C. '95 DS1 (d) - Stormvogels DS1 (d)19 nov17 - 30
    Olympia HGL DS2 (d) - E.H.C. '95 DS1 (d)12 nov23 - 23
    E.H.C. '95 DS1 (d) - Avanti Wilskracht DS1 (d)5 nov15 - 17

    Bekijk alle uitslagen

  • Trainingstijden

    Seizoen Dag Tijd Locatie
    Veld Dinsdag 19.30 - 20.30 Diekman terrein
    Veld Donderdag 19.30 - 21.00 Diekman terrein
    Zaal Dinsdag 19.30 - 20.30 Vastertlanden
    Zaal Donderdag 20.00 - 21.30 Diekmanhal
  • Wedstrijdverslagen

    • Nog geen informatie...