• Clubprogramma

    TeamDatumAanvangWedstrijdDetails
    E.H.C. '95 E2 # (g)1 mrt.09:00Olympia HGL E3 (g) - E.H.C. '95 E2 # (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)1 mrt.09:40D.H.V. F3 (g) - E.H.C. '95 F1 (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)1 mrt.10:00de Lutte F1 (g) - E.H.C. '95 F1 (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)1 mrt.10:20E.H.C. '95 F1 (g) - B.W.O. F1# (g)
    E.H.C. '95 DC1 (d)1 mrt.10:25Langeveen DC1# (d) - E.H.C. '95 DC1 (d)
    E.H.C. '95 DB1 (d)1 mrt.11:15Bornerbroek/Zenderen Vooruit DB2 (d) - E.H.C. '95 DB1 (d)
    Dames 1 (d)1 mrt.14:00Dames 1 (d) - de Tukkers DS3 (d)
    E.H.C. '95 DS2 (d)1 mrt.15:15E.H.C. '95 DS2 (d) - Cabezota DS1 (d)
    E.H.C. '95 DB1 (d)6 mrt.19:00Dynamiek DB2 (d) - E.H.C. '95 DB1 (d)
    Dames 1 (d)7 mrt.20:30D.H.V. DS1 (d) - Dames 1 (d)
    E.H.C. '95 DC1 (d)8 mrt.11:25Avanti Wilskracht DC3 (d) - E.H.C. '95 DC1 (d)
    E.H.C. '95 E1 (g)8 mrt.11:30B.W.O. E1# (g) - E.H.C. '95 E1 (g)
    E.H.C. '95 DB1 (d)8 mrt.11:40Stormvogels DB1 (d) - E.H.C. '95 DB1 (d)
    E.H.C. '95 DS2 (d)8 mrt.13:35Dynamiek DS1 (d) - E.H.C. '95 DS2 (d)
    E.H.C. '95 F1 (g)15 mrt.09:20E.H.C. '95 F1 (g) - Hacol '90 F1 (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)15 mrt.10:00E.H.C. '95 F1 (g) - Dynamiek F1 (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)15 mrt.10:40B.W.O. F1# (g) - E.H.C. '95 F1 (g)
    E.H.C. '95 E2 # (g)22 mrt.11:55E.H.C. '95 E2 # (g) - Hacol '90 E2 (g)
    E.H.C. '95 DC1 (d)22 mrt.12:50E.H.C. '95 DC1 (d) - Borhave DC2 # (d)
    E.H.C. '95 DS2 (d)22 mrt.13:50E.H.C. '95 DS2 (d) - Grol H.V. DS2 (d)
    E.H.C. '95 DS2 (d)28 mrt.20:40Stevo DS3 (d) - E.H.C. '95 DS2 (d)
    E.H.C. '95 F1 (g)29 mrt.09:00E.H.C. '95 F1 (g) - D.H.V. F3 (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)29 mrt.09:20Dynamiek F1 (g) - E.H.C. '95 F1 (g)
    E.H.C. '95 E1 (g)29 mrt.10:00Stormvogels E1# (g) - E.H.C. '95 E1 (g)
    E.H.C. '95 DC1 (d)29 mrt.10:15W.H.C. DC2 (d) - E.H.C. '95 DC1 (d)
    E.H.C. '95 E2 # (g)29 mrt.10:30B.W.O. E3 (g) - E.H.C. '95 E2 # (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)29 mrt.10:40E.H.C. '95 F1 (g) - Langeveen F1 (g)
    Dames 1 (d)29 mrt.13:05Kedingen DS1 (d) - Dames 1 (d)
    E.H.C. '95 E2 # (g)5 apr.10:10E.H.C. '95 E2 # (g) - Dynamiek E2 (g)
    E.H.C. '95 E1 (g)5 apr.11:05E.H.C. '95 E1 (g) - Vasse E1# (g)
    E.H.C. '95 DC1 (d)5 apr.12:00E.H.C. '95 DC1 (d) - Kedingen DC1 (d)
    E.H.C. '95 DB1 (d)5 apr.13:00E.H.C. '95 DB1 (d) - Kedingen DB1 (d)
    Dames 1 (d)5 apr.14:00Dames 1 (d) - Vasse DS1 (d)
    E.H.C. '95 DS2 (d)5 apr.15:10E.H.C. '95 DS2 (d) - de Lutte DS2 (d)
    E.H.C. '95 F1 (g)19 apr.10:40E.H.C. '95 F1 (g) - D.S.V.D. F2 (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)19 apr.11:00Dynamiek F1 (g) - E.H.C. '95 F1 (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)19 apr.11:40de Lutte F1 (g) - E.H.C. '95 F1 (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)10 mei09:00D.S.V.D. F2 (g) - E.H.C. '95 F1 (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)10 mei09:40E.H.C. '95 F1 (g) - D.H.V. F3 (g)
    E.H.C. '95 F1 (g)10 mei10:00Hacol '90 F1 (g) - E.H.C. '95 F1 (g)